Skontaktuj się z Nami! + 48 607 739 229

Kredyt hipoteczny

Kredyty hipoteczne cieszą się coraz większą popularnością, umożliwiając w szybki i wygodny sposób pozyskanie środków finansowych na budowę domu, działki lub kupno mieszkania. Tego rodzaju produkty są przyznawane na dziesięć, dwadzieścia, a nawet na trzydzieści lat, co wiąże się w dużej mierze z bezpiecznymi niskimi ratami, które mają znaczący wpływ na stabilność finansową gospodarstwa domowego.

Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem długoterminowym a jego cechą charakterystyczną jest zabezpieczenie hipoteczne. Szczególnie dużą grupę tego rodzaju produktów stanowią kredyty mieszkaniowe, które wielu osobom pozwalają spełnić marzenia o własnym lokum. Kredyt mieszkaniowy można przeznaczyć na sfinansowanie wszystkich planów i potrzeb mieszkaniowych.

Trzeba pamiętać, że środki z kredytu hipotecznego mogą zostać przeznaczone na cele inne niż mieszkaniowe np. inwestycyjne, konsolidacyjne i co ważne nie zawsze trzeba cel kredytu określać.

Naszym kredytem hipotecznym:

 • sfinansujesz zakup, remont, budowę i przebudowę wszelkiego rodzaju nieruchomości nawet nieruchomości nietypowych np. hala produkcyjna, las, działka rolna, lokal usługowy itp. (Jeśli będzie to konieczne, doliczymy Ci do kwoty kredytu wszelkie opłaty związane z udzieleniem kredytu i dalszą jego obsługą, w szczególności: prowizji Banku, kosztów ubezpieczeń, kosztów ustanowienia hipoteki, opłat notarialnych, prowizji Biura Obrotu Nieruchomości),
 • skonsolidujesz wszytkie swoje zobowiązania i zmniejszysz swoje miesięczne wydatki na obsługę zobowiązań kredytowych,
 • sfinansujesz dowolny cel, dzięki temu, że pomożemy uzyskać ci środki, z których wydania nie będziesz musiał się rolniczych z bankiem.

A wszystko to możliwe, ponieważ posiadamy w ofercie:

 • produkty dwudziestu banków,
 • uproszczone procedury przyznawania kredytów hipotecznych (dla refinansowania i określonych grup kredytobiorców, przy określonym wkładzie własnym)- brak wymogu udokumentowania uzyskiwanych dochodów „kredyt bez zaświadczeń”,
 • możliwość przewalutowania, wcześniejszej spłaty, podwyższenia kredytu w trakcie spłaty,
 • możliwość łączenia dochodów w ramach odrębnych gospodarstw domowych,
 • możliwość ustanowienia hipoteki na kilku nieruchomościach oraz na nieruchomości osoby trzeciej,
 • możliwość łączenia różnych celów w ramach jednego kredytu hipotecznego, np. zakup działki + budowa domu, kredyt na mieszkanie + remont + spłata zobowiązań,
 • akceptujemy niestandardowe źródła dochodów (m.in. dochody uzyskiwane za granicą, kredyty dla cudzoziemców),
 • kredyty hipoteczne dla klientów z opóźnieniami w BIK.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń + 48 607 739 229 lub wypełnij formularz w zakładce KONTAKT, a My jak najszybciej oddzwonimy. Osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu hipotecznego, zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu.

Wszystkie prawa zastrzeżone Kredyt Broker