O Nas - kim jesteśmy?

Firma Kredyt Broker została założona w roku 2010 w Poznaniu przez osoby posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży kredytowej. Od samego początku działalności priorytetem firmy była pomoc klientom w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Sukcesywnie wprowadzaliśmy do oferty nowe produkty kredytowe.

Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, w tym z największymi polskimi bankami. Szeroka gama produktów, oparty na partnerstwie i zaufaniu model współpracy z Klientem, a także fachowe podejście naszych doradców, pozwala każdemu zaproponować produkt optymalnie dopasowany do potrzeb. Dzięki temu, że nie jesteśmy zależni od żadnej instytucji finansowej nasze doradztwo jest obiektywne i gwarantuje podjęcie optymalnej decyzji na podstawie jasnych i zrozumiałych kryteriów wyboru.

Każdy nasz doradca finansowy jest wysoce wykwalifikowanym ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży bankowości, zajmującym się profesjonalnym doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych. Wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z fachowych porad w celu wyboru najdogodniejszej formy finansowania, sprawdzić swoją zdolność kredytową, a także ograniczyć do niezbędnego minimum wszystkie formalności związane z ubieganiem się o gotówkę na określony cel.

Nasz doradca finansowy jest w stanie udzielić rzetelnych informacji w zakresie warunków udzielania i spłaty kredytów, przedstawić symulację opłat, a także zachować pełną poufność w zakresie pozyskanych danych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego, nasi doradcy finansowi pomogą Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Z dniem 1 września 2014 Kredyt Broker wdrożył Rekomendację Dobrych Praktyk dla Doradców Kredytowych.

Rekomendacja jest to stworzony przez Związek Firm Doradztwa Finansowego wraz ze Związkiem Banków Polskich dokument będący zbiorem dobrych praktyk dla Doradców Kredytowych w zakresie kredytów Hipotecznych. Celem Rekomendacji jest wskazanie kryteriów postępowania Doradców Kredytowych, które prowadzą do zbudowania długoterminowej relacji z Klientem opartej na zaufaniu, uczciwości, sprawiedliwości, profesjonalizmie i dbałości o interes Klienta. Opisane w Rekomendacji standardy służą ochronie interesów Klienta korzystających z usług Doradców Kredytowych. Rekomendacje niniejszego dokumentu mają na celu zapewnienie stosownych kompetencji, stosowania właściwych standardów obsługi Klienta, a także wykonywania wszelkich działań z zachowaniem należytej staranności oraz przeciwdziałaniu stosowania nieuczciwych praktyk rynkowych.

Załącznik – rekomendacja dobrych praktyk dla DK - źródło http://zbp.pl/

Wszystkie prawa zastrzeżone Kredyt Broker