Czy wiesz, że..

 1. Na co mogę dostać u was kredyt?
 2. W naszej ofercie otrzymacie Państwo szeroką gamę produktów kredytowych. Pomożemy sfinansować zakup samochodu, nieruchomości, jak również otrzymać gotówkę na tzw. cel dowolny. Będziemy skuteczni również w finansowaniu różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Na spotkaniu nasi wykwalifikowani pracownicy szczegółowo określą Państwa potrzeby kredytowe oraz dopasują do nich odpowiedni produkt z bazy blisko 20 banków .

 3. Ile kosztują wasze usługi?
 4. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla Kredytobiorcy. Kredyt Broker na podstawie zawartych umów o współpracy rozlicza się bezpośrednio z bankami.

 5. Gdzie lepiej zaciągać kredyt u pośrednika czy bezpośrednio w banku?
 6. Oferta pośrednika kredytowego, przygotowana jest zawsze indywidualnie dla określonego klienta. Jej przedstawienie poprzedzone jest rozmową, w czasie której nasz specjalista szczegółowo określi Państwa potrzeby, wymagania i możliwości. Na podstawie ofert i produktów wielu banków dostępnych na rynku polskim, przygotowujemy naszą propozycję kredytową. Zwrócimy uwagę Państwa na różnice w ofertach bankowych, „kruczki”, oraz „plusy” i „minusy” poszczególnych ofert. Oferta, którą otrzymacie Państwo bezpośrednio w banku zawsze jest próbą przekonania klienta do określonego produktu. Doradca w banku zachwala zalety i plusy produktu omijając czasem informacje o wadach i minusach.

 7. Jestem w BIK – czy mogę otrzymać kredyt?
 8. W ofercie posiadamy produkty banków i firm, które liberalniej podchodzą do kwestii nieterminowej spłaty posiadanych zobowiązań kredytowych. Pomagamy również „wyczyścić BIK” tzn. przygotować dokumenty, na podstawie których po zamknięciu zobowiązania nie będzie ono widoczne w BIK.

 9. Czy mogę sprzedać nieruchomość w trakcie trwania kredytu?
 10. Taka sprzedaż jest możliwa. Kredyt, który pozostał do spłaty musi zostać spłacony ze środków uzyskanych ze sprzedaży nieruchomości.

 11. Na co mogę przeznaczyć kredyt hipoteczny?
 12. Pomożemy Państwu uzyskać kredyt przeznaczony na sfinansowanie:

  • zakupu, remontu, budowy i przebudowy wszelkich nieruchomości – również nietypowych!
  • opłat związanych z zakupem nieruchomości – notarialnych, bankowych, itp.
  • konsolidację zobowiązań już istniejących – co związane będzie ze znacznym obniżeniem raty i kosztu kredytu,
  • dowolnego celu – takim sposobem, żeby nie było konieczności rozliczania się z bankiem z wydawania otrzymanych środków.

 13. Czy mogę jednym kredytem sfinansować zakup działki i budowę domu?
 14. Taka transakcja jest możliwa. Pomaga bezpiecznie zaplanować przebieg budowy domu już na etapie zakupu działki. Eliminuje konieczność ubieganie się o drugi kredyt na budowę i składania kolejnych wniosków kredytowych na warunkach nieznanych w momencie zakupu działki.

 15. Pracuję na czas określony czy dostanę kredyt?
 16. Nie wszystkie banki w pełnym zakresie wliczają do zdolności kredytowej dochody uzyskiwane z umowy o pracę na czas określony. Często wymagają, żeby umowa była kolejną w danej firmie, trwała jeszcze przez 6 m-cy i więcej. Naszym zadaniem jest pokazanie w jakim banku będzie to możliwe.

 17. Pracuję za granicą – czy dostanę kredyt?
 18. Dochody uzyskiwane za granicą, jeśli są dochodami opodatkowanymi i oficjalnie uzyskiwanymi w kraju zatrudnienia, mogą być traktowane przez banki jako źródło dochodu. My pomożemy Państwu znaleźć bank, który takie dochody uwzględni w badaniu zdolności. Pomożemy załatwić formalności związane z tłumaczeniami oraz przygotujemy dla Państwa druki zaświadczeń o zarobkach w języku pracodawcy.

 19. Jak długo trwa proces podejmowania decyzji kredytowej?
 20. Czas podejmowania decyzji jest różny w różnych bankach. Zależy również od stopnia skomplikowania sprawy. Podjęcie ostatecznej decyzji trwa od około 1 tygodnia do 3-4 tygodni. W celu zwiększenia bezpieczeństwa Państwa transakcji oraz skrócenia czasu podejmowania decyzji staramy się składać wniosek kredytowy równolegle w różnych bankach.

 21. Nie mam jeszcze wybranej nieruchomości, czy mogę sprawdzić swoją zdolność kredytową?
 22. Tak jest to możliwe. Dodatkowo dajemy Państwu możliwość uzyskania tzw. promesy bankowej czyli obietnicy udzielenia kredytu bez konieczności podpisywania umów przedwstępnych ze sprzedającym i bez wpłaty zadatku. Dokonujecie Państwo tych czynności dopiero po uzyskaniu pozytywnej decyzji finansowej na tzw. scoringu. Minimalizowane jest wówczas ryzyko utraty zadatku.

Wszystkie prawa zastrzeżone Kredyt Broker